Łowisko karpiowe na Jeziorze Piaseczno jest nową atrakcją tego miejsca. Tworzone było od samego początku. Pierwsze planowe zarybienia, około 15 lat temu, obejmowały m.in. karpie i był to zarówno kroczek, jak i tarlaki 5-8 kg. Cześć materiału została przeniesiona na tworzone w latach 2000-2001 Łowisko Wygonin, natomiast pozostała reszta rosła sobie spokojnie w Jeziorze Piaseczno. Dla potrzeb Karpiarzy wydzielono określone miejsce, tak by nie doprowadzać do kolizji z innymi formami wędkarstwa. Jest to naturalna zatoka oddzielona od reszty jeziora przesmykiem. Jest to miejsce najbardziej spokojne na całym jeziorze, otoczone lasem, bez dostępu postronnych osób. Głębokość od 4 m do 9 m, dno miejscami piaszczyste, miejscami muliste. Żyjące tu karpie są niezwykle dzikie i silne! Pływają zarówno lustrzenie, jak i pełnołuskowce. Największe sztuki osiągają już wagę do 22 kg. Zatokę przeznaczoną na to łowisko lubią najbardziej, chociaż, oczywiście przemieszczają się po całej wodzie. Są przygotowane tylko trzy stanowiska, dla maksymalnie 6 osób. Więcej stanowisk nie planujemy, chcemy zachować dużą kameralność tego miejsca oraz niezbyt mocną presję wędkarską. Ze względu na niedostępność brzegów, nad którymi rosną drzewa, stanowiska są w formie pomostów z małymi platformami, częściowo zadaszonymi z miejscami do siedzenia, a także i do spania. Całość w kolorze ciemnej zieleni i nie wyróżnia się w naturalnym środowisku.
Dla potrzeb każdego stanowiska jest przydzielona łódka, która wkalkulowana jest w cenę licencji.
Można ewentualnie dodatkowo wynająć do niej silnik elektryczny wraz z akumulatorem na ogólnych zasadach.
Na stanowisko karpiowe możemy dostarczyć jedzenie oraz wszelkie napoje wg cen pensjonatowych.
Koszt jednorazowego dowozu to 10% dodatkowo od wartości zamówienia, jednakże nie mniej niż 7 zł.
W pensjonacie udostępniamy łazienkę z prysznicem, ręcznikami, środkami czystości i WC, dla gości nocujących na stanowisku w cenie 20 zł dziennie.
Dla załatwienia potrzeb fizjologicznych przeznaczone jest również WC leśne, czyli drewniana wygódka umiejscowione w pobliżu stanowisk. Załatwianie potrzeb fizjologicznych w innych miejscach jest niedozwolone.
Każdy łowiący ma obowiązek posiadania podbieraka i maty karpiowej do wyhaczania bądź ważenia ryby. Licencja karpiowa obejmuje łowienie jednej osoby na dwie wędki.
Wszystkie karpie obowiązkowo są wypuszczane!
Karpie do zdjęć wolno przechować w wodzie tylko i wyłącznie w warunkach karpiowych.
Podbierak, matę karpiową, worek a także rurę zanętową bądź łyżkę można wypożyczyć w pensjonacie za drobną odpłatnością w wys. 5-10 zł dziennie/ szt. Prowadzimy też sprzedaż drobnego sprzętu karpiowego.

Sprzedaż zanęty prowadzimy w cenie:
     - kukurydza gotowana - wiadro 30 zł
     - granulat/pelet gruby firmy Aller Aqua - 6 zł / kg
     - kulki proteinowe cena w zależności od opakowania

Cennik licencji:
     - 1 doba             250 zł / osobę
     - 2 doby             350 zł / osobę
     - 3 doby             450 zł / osobę
     - 1 tydzień          900 zł / osobę

Doba wędkowania liczy się od momentu wejścia wędkarza na stanowisko. Każda kolejna rozpoczęta doba płatna jest 80 zł.

Wykupiona licencja dotyczy tylko jednego wędkarza, który ją wykupił i upoważnia do połowu na dwie wędki oraz posiadania przez cały pobyt przydzielonej łódki na określonym stanowisku.